Byrå Louis XV-stil
2013-03-06
172133
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérad med olika träslag, intarsia, beslag i mässing, höjd 88, 120x53, nyckel finns
Bruksslitage