Stolar och karmstol Börge Mogensen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 1 par, KARMSTOL, ek, sadelgjord, design Börge Mogensen för firma Karl Anderson, brännmärkta
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Slitage och skador samt fläckar

172141

2013-03-06