Klubbat för:
3 600 SEK
2 500 SEK
PALLAR, 5 st., "Y 61", Alvar Aalto, 1960-tal, laminerad björk och sadelgjord
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Skador samt fläckad klädsel
172145
2013-03-06