Landskap med kor oljemålning

Landskap med kor oljemålning
Landskap med kor oljemålning
Landskap med kor oljemålning
Landskap med kor oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med kor, olja på duk, 70x82 cm

Omfattande ramskador

172151

2013-03-01