Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZIER, Wolmer (1910-1990): "Havet Lökken", signerad W. Zier, olja på duk, 67x97 cm
172161
2013-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här