Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCROLL, Kina, 17/1800-tal, två figurscener, sidenmåleri, bildyta 31,5x41 cm vardera

Skador, revor, uppfodrad

172173

2013-03-01