Sminklådor Yngve Ekström

Sminklådor Yngve Ekström
Sminklådor Yngve Ekström
Sminklådor Yngve Ekström
Sminklådor Yngve Ekström
Sminklådor Yngve Ekström
Sminklådor Yngve Ekström
Sminklådor Yngve Ekström
Sminklådor Yngve Ekström

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKLÅDOR, 1960-tal, möjligen Yngve Ekström, ek, 4 lådor, höjd 25, 38x26 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

172175

2013-03-01