Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVISDELAR, 35 st, "Koka blå", Rörstrand, ugnseldfasta
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Bruksslitage
172179
2013-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här