Servisdelar Koka blå

Servisdelar Koka blå
Servisdelar Koka blå
Servisdelar Koka blå
Servisdelar Koka blå

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVISDELAR, 35 st, "Koka blå", Rörstrand, ugnseldfasta
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

172179

2013-03-01