Servisdelar Berså
2013-03-01
172181
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVISDELAR, 15 st, "Berså", Gustavsberg
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Sprickor, bruksslitage