Scrolls Kina

Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLLS, 2 st., Kina, 1900-tal, motiv med solfjädrar resp landskap, akvareller, 12x39 resp 13,5x42, 29,5x45,5 cm

172184

2013-03-01