Scrolls Kina

Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina
Scrolls Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCROLLS, 2 st., Kina, 1900-tal, blomstermotiv, akvareller, 129,5x30,5 resp 141,5x39,5 cm

Veck, slitage

172189

2013-03-01