Besticksuppsättning "Focus de Lux"
Klubbat för:
6 600 SEK
4 000 SEK
BESTICKUPPSÄTTNING, 113 dlr, "Focus de Lux", Folke Arström 1956 för Gense, rostfritt stål och bakelit, bestående av, 29 matknivar, 23 matgafflar, 16 matskedar, 21 dessertskedar, 8 kaffeskedar, 2 smörknivar, 8 uppläggningsbestick
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Skador
172194
2013-03-01