Besticksuppsättning "Focus de Lux"

Besticksuppsättning
Besticksuppsättning

Klubbat för:

6 600 SEK

4 000 SEK

BESTICKUPPSÄTTNING, 113 dlr, "Focus de Lux", Folke Arström 1956 för Gense, rostfritt stål och bakelit, bestående av, 29 matknivar, 23 matgafflar, 16 matskedar, 21 dessertskedar, 8 kaffeskedar, 2 smörknivar, 8 uppläggningsbestick
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Skador

172194

2013-03-01