Emil Johansson-Thor oljemålning

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHANSON-THOR, Emil (1889-1958): "Frälsningsarméns möte" - Ven, signerad och daterad E Johanson Thor 1933, olja på duk, ca 71x105 cm,
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde, 1989, Stockholm

172195

2013-03-01