Per-Inge Isheden oljemålning

Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ISHEDEN, Per-Inge (född 1937): Motiv från Stockholm - Centralplan, signerad Isheden, olja på duk, 63x85 cm

172202

2013-03-01