Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FUHRE, Lars (samtida): "This is not", signerad och numrerad Lars Fuhre 1/50, färglitografi, bladstorlek 70x49 cm
172257
2013-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här