Oscar Reuterwärd färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915): Perspective japonaise no 365, signerad Oscar Reuterswärd, 71/100, färglitografi, bildyta 62x47 cm

172270

2013-03-01