Ivar Franke oljemålning

Ivar Franke oljemålning
Ivar Franke oljemålning
Ivar Franke oljemålning
Ivar Franke oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRANKE, Ivar (född 1913): Interiör, signerad I Franke, olja på duk, 92x38 cm

172275

2013-03-01