Robert Fowler oljemålning

Robert Fowler oljemålning
Robert Fowler oljemålning
Robert Fowler oljemålning
Robert Fowler oljemålning
Robert Fowler oljemålning
Robert Fowler oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FOWLER, Robert (1853-1926): "Sea shell", signerad Robert Fowler, olja på duk 41x77 cm
UTSTÄLLD: enligt etikett utställd på Royal Academy 1897

Krackeleringar, smärre färgbortfall

172280

2013-03-20