Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Stora Nassa", signerad Roland S, litografi, 20x37 cm, med dedikation "Med hälsning från konstnären"

Något gulnad

172284

2013-03-01