Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LILJEFORS, Bruno (1860-1939): Lokatt, ur "Boken om Skansen No 93", signerad och daterad i trycket Bruno Liljefors 1916, signerad med blyerts Bruno Liljefors, reproduktion, 20x28,5 cm
172286
2013-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här