Bruno Liljefors reproduktion

Bruno Liljefors reproduktion
Bruno Liljefors reproduktion
Bruno Liljefors reproduktion
Bruno Liljefors reproduktion

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LILJEFORS, Bruno (1860-1939): Lokatt, ur "Boken om Skansen No 93", signerad och daterad i trycket Bruno Liljefors 1916, signerad med blyerts Bruno Liljefors, reproduktion, 20x28,5 cm

172286

2013-03-01