Carl Magnus Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): Fjällmotiv med sjö, signerad och daterad C.M. Lindqvist 30, olja på duk, 55x63 cm

172288

2013-03-01