Sten Dunér oljemålning

Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DUNÉR, Sten (född 1931): "Utsikt från sommarateljeporten efter oväder"", signerad och daterad Dunér -73, olja på duk, 60x195 cm

172296

2013-03-01