Golvlampa 1960/70-tal

Golvlampa 1960/70-tal
Golvlampa 1960/70-tal
Golvlampa 1960/70-tal
Golvlampa 1960/70-tal
Golvlampa 1960/70-tal
Golvlampa 1960/70-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, kromad, foten lindad med svart läder, skärm i grön manchester, höjd 146 cm

Smärre bucklor

172297

2013-03-02