Benno Arzt akryl på duk

Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): "Me and my friends", signerad och daterad 2010, akryl på duk, 122x110 cm

172309

2013-03-15