Thomas Hafström oljemålning

Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAFSTRÖM, Thomas (född 1954): Marilyn Monroe, signerad T Hafström, olja på duk, 70x50 cm

172317

2013-03-19