Helmut Mantel oljemålning
2013-03-02
172329
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Trädstammar, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 90,5x123 cm