Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska med solfjäder, monogramsignerad EL, akvarell, 20x19 cm
Proveniens: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

Trasigt glas

172332

2013-03-02