Gösta Werner oljemålning
2013-03-02
172334
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989): Komposition, signerad a tergo Gösta Werner, olja på duk, 73x66 cm
Smärre färgbortfall