Marc Chagall etsning

Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): "Les Ames Mortes: Grigori va-toujours-et-tu-n´arrives-pas", signerad i trycket Chagall, etsning, 1948, 22x28 cm
LITTERATUR: Sorlier-Vollard 58

172341

2013-03-08