Palle Pernevi krucifix

Palle Pernevi krucifix
Palle Pernevi krucifix
Palle Pernevi krucifix
Palle Pernevi krucifix
Palle Pernevi krucifix
Palle Pernevi krucifix

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERNEVI, Palle (1917-1997): Krucifix, signerad och daterad a tergo Palle Pernevi 1948, gips och trä, höjd 35,5 cm

Gipsfiguren har en spricka

172342

2013-03-08