Einar Nerman litografi

Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NERMAN, Einar (1888-1983): "Garbo", signerad Nerman, 65/100, litografi, bladstorlek, 29x20 cm, oramad

Fläckar

172357

2013-03-02