Bössa Harman

Bössa Harman
Bössa Harman
Bössa Harman
Bössa Harman
Bössa Harman
Bössa Harman

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, brittiskt, ändrat från flintlås, signerat på pipa och lås John Harman, London (1740-55), stock i valnöt med stålbeslag, längd 118 cm

Stockskador och lagningar

172372

2013-04-25