Vaser i par Alf Wallander för Rörstrand

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, keramik, jugend, signerade dessin Alf Wallander, Rörstrand, dekor i blått och vitt av blommor, höjd 39 cm

Smärre skador, krackeleringar, missfärgad glasyr på den ena

172379

2013-03-03