Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SPEGEL, "Kristina", Fröseke AB Nybrofabriken, ek, höjd 100x70 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
172380
2013-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner