Spegel Nybrofabriken

Spegel Nybrofabriken
Spegel Nybrofabriken

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, "Kristina", Fröseke AB Nybrofabriken, ek, höjd 100x70 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

172386

2013-03-04