Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRAKTKANNA med hänkel i form av hukande man, VASER, 1 par, med dekor av drake, keramik, 1800-talets andra hälft, Rörstrand, majolika, höjd 35-44 cm
Smärre skador
172392
2013-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här