Vaser fruktservis

Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis
Vaser fruktservis

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 par, FRUKTFAT, FRUKTASSIETTER, 12 st, keramik, Rörstrand, majolika, 1800-talets andra hälft, smärre vaseras höjd 24,5-26 cm, 1 par medföljande fat från Rörstrand

Smärre skador

172396

2013-03-03