Terrin med lock Rörstrand

Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand
Terrin med lock Rörstrand

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÖTTERRIN, keramik, jugend, Rörstrand, vit glasyr med dekor av tomtar och grankvist, längd 40 cm

Krackeleringar, skador

172400

2013-03-03