Karmstolar i directoirestil

Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil
Karmstolar i directoirestil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, directoirestil, mässingsbeslag, varierande träslag

Lagningar, mässingsbeslagen med skador

172402

2013-03-07