Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YTTERFODER, keramik, Rörstrand, slottsmotiv, 1900-talets första hälft, höjd 24 cm
Krackeleringar, smärre skador, botten med glasyrmista
172406
2013-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här