Blomkruka Rörstrand

Blomkruka Rörstrand
Blomkruka Rörstrand
Blomkruka Rörstrand
Blomkruka Rörstrand
Blomkruka Rörstrand
Blomkruka Rörstrand
Blomkruka Rörstrand
Blomkruka Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, keramik, Rörstrand, slottsmotiv, 1900-talets första hälft, höjd 24 cm

Krackeleringar, smärre skador, botten med glasyrmista

172406

2013-03-03