Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URNA med lock, Upsala Ekeby, YTTERFODER, keramik, grön glasyr, höjd 21-24 cm
Krackeleringar, smärre skador
172410
2013-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här