Urna med lock ytterfoder i keramik

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

URNA med lock, Upsala Ekeby, YTTERFODER, keramik, grön glasyr, höjd 21-24 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar, smärre skador

172410

2013-03-03