Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
URNA med lock, Upsala Ekeby, YTTERFODER, keramik, grön glasyr, höjd 21-24 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, smärre skador
172410
2013-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner