Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABER, för fem ljus, porslin, Tyskland, von Schierholz malaerai, dekor av puttis och blommor, höjd 50, två-delade
Skador, lagningar
172414
2013-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här