Kandelabrar von Schierholz

Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABER, för fem ljus, porslin, Tyskland, von Schierholz malaerai, dekor av puttis och blommor, höjd 50, två-delade

Skador, lagningar

172414

2013-03-03