William Joseph Carroll oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARROL, William Joseph (England 1800/1900-tal): Blomsterflicka, signerad W. J. Carroll, olja på duk, 76x51 cm

Krackeleringar, ram med skador

172436

2013-03-28