Matbord i körsbär

Matbord i körsbär
Matbord i körsbär
Matbord i körsbär
Matbord i körsbär
Matbord i körsbär
Matbord i körsbär

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, körsbär, Frankrike, med 2 iläggsskivor à 100, höjd 78, 209x98 cm, utdragbar serveringsskiva

Blekt, smärre skador, stödben till utdragsskivorna saknas

172440

2013-03-07