Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med spegel och 2 st kandelabrar för 1 ljus vardera, nyrenässans, 1800-talets slut, mahogny, höjd ca 208, 96x53 cm
Några ytskador, nyckel saknas
172471
2013-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här